dzentelman – teledyski

T-Music Eurorap Mazury Festiwal 2009

Lata 90. XX wieku to okres dynamicznego rozkwitu muzyki RAP. W Stanach Zjednoczonych królował Tupac Shakur, w Polsce powstawały popularne zespoły tj. Kaliber 44, Molesta czy Trzyha, a w Europie Zachodniej swoje największe sukcesy święcili czarnoskórzy wykonawcy — C-Block, NANA i Down Low.

Polska scena muzyczna dopiero się rozwijała. Mimo, że zachodnie gwiazdy okupowały również nasze listy przebojów, to nie można ich było zobaczyć na żywo. Żeby wysłuchać „Johnego B.” – Down Low, „Let it rain” – Nana lub „Cherish’” – Papa Bear trzeba było udać się na koncert do Niemiec lub Francji, a na taką ekstrawagancję nie każdy fan rapu mógł sobie pozwolić.

Szansa, by nadrobić zaległości pojawiła się dopiero teraz. T-Music Euro Rap Mazury Festiwal to wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć największe gwiazdy europejskiego rapu lat dziewięćdziesiątych. W 2009 roku do Polski (miasto niedlugo bedzie podane) zjadą najpopularniejsi wykonawcy tanecznego rapu ubiegłej dekady. Chęć udziału w festiwalu potwierdzili już m.in. Nana, Down Low, Jay Delano, Jan Van Der Toorn i wielu innych. Na naszej stronie internetowej na bieżąco będziemy informowali Was o tym, w jakim etapie działań obecnie są organizatorzy.

POBIERZ MP3

 

Podobne

  • No Related Post

Comment Form