Po kilku miesiącach spędzonych w studiu nagraniowym zespół LOKA ukończył pracę nad swoją debiutancką płytą. Na krążek, który będzie nosił tytuł ”Prawdziwe powietrze”, trafi w sumie dwanaście nagrań. Oto ich tytuły:

1. PRAWDZIWE POWIETRZE

2. OCZY MIASTA (LOKA)

3. WIDZIAŁEM CIEBIE

4. NOC JEST BLONDYNKĄ

5. LAF LAF LAF

6. SZTYLET I KOSMOS

7. MÓW DO MNIE CISZEJ

8. ZA DALEKO

9. OKRUTNE TANGO

10. LIST Z DROGI

11. NOC JEST BRUNETKĄ

12. PRAWDZIWE POWIETRZE (Blind Test)

Autorem muzyki do wszystkich utworów jest Kamil Mikuła. Słowa napisał wokalista Loki, Grzegorz Porowski. Za produkcję muzyczną albumu odpowiada Andrzej Karp, znany głównie ze współpracy z Anną Marią Jopek, Edytą Bartosiewicz, Tomaszem Stańko, Marylą Rodowicz oraz grupą HUNTER.

”Nasza płyta to zestaw bardzo energetycznych i przebojowych piosenek” – zdradzają muzycy zespołu. ”Dla słuchaczy, którzy pokochali brzmienie Loki znane z tytułowego przeboju ”Prawdziwe powietrze” jak i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas poznać przygotowaliśmy wiele muzycznych niespodzianek (między innymi klasyczne tango oraz utwór, który szczególnie powinien spodobać się… żołnierzom). Ten album to ogromna dawka pozytywnej energii i prawdziwego rock and rolla, którymi chcemy podzielić się z naszymi fanami”.

LOKA szykuje zaskoczenie nie tylko w warstwie muzycznej. Jednym z detali nad którym członkowie grupy pracowali w ostatnim czasie bardzo uważnie była sesja zdjęciowa, której efekty będzie można podziwiać w książeczce dołączonej do płyty. Intrygujące fotografie charakteryzuje to wszystko, co jest szczególnie bliskie zespołowi: specyficzne poczucie humoru, ogromny dystans do siebie i otoczenia, a także brak wyrachowania i sztuczności. Muzycy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy ujawniając zdjęcie okładki albumu.

Album LOKA ”Prawdziwe powietrze” ukaże się 9. listopada nakładem TopManagement przy wsparciu i dystrybucji Mystic Production.

Komentarze

Komentarze

 
Tags: ,

LOKA – Na przekór

Komentarze Komentarze

Loka – D.N.A.

Komentarze Komentarze

Loka – Oczy Miasta

Komentarze Komentarze

Loka – Widziałem Ciebie

Komentarze Komentarze

Loka – Prawdziwe powietrze

Komentarze Komentarze
© 2006-2018 Dzentelman – teledyski