Zapraszamy do sprawdzenia kolejnego singla z zapowiadanego debiutu Adee. Pierwsza płyta młodego rapera zatytułowana „Dla ziomali rap” będzie miała swoją premierę 27 lutego i zostanie wydana nakładem RW Records. Przed Wami one shot do utworu “To było piękne” spod skrzydła Rapu W Polsce!

– Album „Dla ziomali rap” jest skierowany głównie do moich rówieśników, czyli młodych ludzi, którzy zaczynają dopiero ogarniać dojrzałość – tłumaczy Adee. – Pokazuję na nim, o ile ciekawsze staje się życie, kiedy człowiek robi to, co kocha, kiedy ma jakąś pasję. W tych czasach nie dało się oczywiście pominąć kwestii finansowych, zajawka kosztuje a pieniądze nie leżą na ulicy. Jednak można się rozwijać, nie zarabiając na muzyce a tylko inwestując w nią. Jest szansa, że kiedyś to zaowocuje. Poza tymi kwestiami, poruszyłem też proste tematy z życia codziennego, gdyż chciałem podzielić się wnioskami z moimi słuchaczami. Na krążku nie ma wszelkiego rodzaju złożonych metafor, filozofii wyjętych z portali i słów, których znaczenia nie rozumiem – skupiłem się na treści i prostym, jasnym formułowaniu swoich myśli. Szczerość i janość wypowiedzi to coś co cenię w muzyce najbardziej od zawsze i nie omieszkałem napisać także o tym. Do współpracy zaprosiłem jednego z moich pierwszych idoli, którego styl cechują właśnie te dwie cechy, Boxiego – znanego ze składu 834. Tak powstał utwór „Słowo”. W jednym z numerów gościnnie udziela się także młody raper Nyskiej formacji South Blunt System a także dwaj reprezentanci lokalnej sceny rapowej – Krusz i Cornolio. Za scratche i cuty odpowiedzialny jest DJ Danek, z którym współpracę nawiązaliśmy za pośrednictwem wytwórni Step Records – dodaje.

Tracklista

1.Introwizacja (Autentyczność) (Cuty Dj Danek)
2.Dla ziomali rap
3.Niedoceniani ft. South Blunt System, Krusz
4.Bez pośpiechu (Cuty Dj Danek)
5.Choć raz
6.To było piękne (Cuty Dj Danek)
7.(Nie)mały problem ft. Cornolio
8.16 wersów
9.Poważny plan
10Słowo ft. Boxi (Cuty Dj Danek)
11.Nie znają mnie
12.Żyję jak lubię
13.Na zakończenie

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – utwór „Poważny plan”.

Link do odsłuchu:

Przypomnijmy, że niedawno Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records. – Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów – tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. – Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale – dodaje.

Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal „AtoMiStyka mixtape” i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną „Mówię, że błądzę”. Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lokalnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to 27 luty 2013 roku.

Komentarze

Komentarze

 
Tags:

© 2006-2018 Dzentelman – teledyski